Wedstrijdoverzicht

Info Veldlopen

Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 4.03.18 Ardooie 12u15 11u15 www.flac.be
Zo 25.02.18 Brussel (BK) 10u40 9u40 BK
Zo 04.02.18 Lokeren(PK) 11u00 10u00 Johan avlo
Zo 28.01.18 Veurne 12u20 11u20 macw
Zo 14.01.18 Maldegem 12u30 11u30 Johan acme
Za 30.12.17 Rieme 12u00 11u00 asrieme
Zo 17.12.17 Berlare 11u30 10u30 Rcgent
Zo 3.12.17 Oudenaarde 12u00 11u00 asvo
Zo 19.11.17 Deinze 11u25 10u25 Diether, Johny acdeinze
Zo 12.11.17 Aalter 12u00 11u00 Koen,Johan hale
Zo 05.11.17 Zwijnaarde 12u25 11u25 Jens kaag
Zo 15.10.17 Oefencross Zomergem 13u30 12u30 Johan,Sabine,Diether
Zo 08.10.17 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Johan,Koen,Diether

Regeling Zomerwedstrijden

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
zo 03.09.2017 Gent Interregio 14u 13u Info
za 01.07.2017 Oudenaarde Interregio 14u 13u www.kasvo.be
za 24.06.2017 Oudenaarde PK piste 9u30 www.kasvo.be
za 03.06.2017 Rieme Interregio 14u 13u www.asrieme.be
za 21.05.2017 RcGent jeugdmeeting 13u Zelfst. www.acdeinze.be
za 13.05.2017 Aalter Interregio 14u 13u www.halestra.be
za 22.04.2017 Maldegem Interregio 14u 13u Koen www.acmeetjesland.Be
za 15.04.2017 Beernem jeugdmeeting 14u 13u Zelfst RcGent
za 01.04.2017 Deinze Interregio 13u30 12u45 Dieter www.acdeinze.Be

Regeling Veldloop

Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 19.03.17 Lokeren 13u00 12u00 avlo
Zo 12.03.17 Wachtebeke (BK) 10u40 9u40 BK
Zo 19.02.17 Berlare 11u30 10u30 Rcgent
Zo 05.02.17 Beveren (PK) 10u30 09u30 Thijs Volh
Zo 15.01.17 Ieper 12u30 11u30 Gert flac
Zo 08.01.17 Acme 12u30 11u30 Dieter acme
Ma 26.12.16 Rieme 12u15 11u15 asrieme
Zo 4.12.16 Oudenaarde 12u00 11u00 asvo
Zo 20.11.16 Deinze 11u25 10u25 acdeinze
Zo 13.11.16 Aalter 12u00 11u00 Koen info
Zo 06.11.16 Zwijnaarde 12u25 11u25 info
Zo 16.10.16 Oefencross Zomergem 13u30 12u30 Uitslag
Zo 09.10.16 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Uitslag

Regeling Zomerwedstrijden

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
zo 04.09.2016 Tielt Jeugdmeeting 14u Zelfst. Info
za 03.09.2016 Gent Interregio 14u 13u Info
vr 26.08.2016 Maldegem Jeugdmeeting Zelfst. Info
zo 21.08.2016 Rcg Jeugdmeeting Zelst. Info
za 02.07.2016 Aalst PK piste 9u30 info
za 25.06.2016 Oudenaarde Interregio 14u 13u www.kasvo.be
za 04.06.2016 Rieme Interregio 14u 13u Davy www.asrieme.be
za 28.05.2016 Deinze jeugdmeeting 14u Zelfst. www.acdeinze.be
za 14.05.2016 Aalter Interregio 14u 13u Dieter www.halestra.be
za 23.04.2016 Maldegem Interregio 14u 13u Koen www.acmeetjesland.Be
za 09.04.2016 Deinze Interregio 13u30 12u45 www.acdeinze.Be
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 13.03.16 Wachtebeke (BK) 10u15 9u15 BK
Zo 21.02.16 FLAC 12u30 11u30 www.flac.be
Zo 07.02.16 Rcg 10u30 09u30 Jens rcgent Uitslag
Zo 24.01.16 MACW 12u30 11u30 www.macw.be uitslag
Zo 10.01.16 Acme 12u30 11u30 Kurt www.acmeetjesland.be uitslag
Zo 27.12.15 Rieme 12u30 11u30 Dieter www.asrieme.be Uitslag
Zo 6.12.15 Oudenaarde 12u10 11u10 Thijs www.kasvo.be Uitslag
Zo 22.11.15 Rcg 11u30 10u30 Annick rcgent Uitslag
Zo 15.11.15 Deinze 11u25 10u40 Dieter acdeinze Uitslag
Zo 08.11.15 Aalter 12u15 11u15 Koen info Uitslag
Zo 18.10.15 Oefencross Zomergem 13u30 12u30 Uitslag
Zo 11.10.15 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Uitslag

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
za 12.09.2015 Tielt Jeugdmeeting 14u Zelfstandige deelname www.avmo.be
zo 06.09.2015 Gent Interregio 14u 13u Info
za 29.08.2015 Brugge - OB jeugdmeeting 12u30 Zelfstandige deelname info
zo 23.08.2015 Gent Jeugdmeeting 13u30 Zelfstandige deelname www.rcgent.be
wo 19.08.2015 Rieme jeugdmeeting
enkel pup/min
18u Zelfstandige deelname www.asrieme.be
za 04.07.2015 Oudenaarde Interregio 14u 13u www.kasvo.be
za 27.06.2015 Hamme PK piste 9u30 info
za 13.06.2015 Maldegem Jeugdmeeting 14u 13u Zelfstandige deelname www.acmeetjesland.be
za 06.06.2015 Deinze Jeugdmeeting 14u 13u Zelfstandige deelname www.acdeinze.be
zo 31.05.2015 Gent Jeugdmeeting 13u30 Zelfstandige deelname www.rcgent.be
za 17.05.2015 Rieme Interregio 14u 13u Davy www.asrieme.be
za 09.05.2015 Aalter Interregio 14u 13u Leen www.halestra.be
za 25.04.2015 Maldegem Interregio 14u 13u Koen www.acmeetjesland.Be
za 04.04.2015 Deinze Interregio 14u05 13u00 Ann www.acdeinze.Be
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 15.03.15 Wachtebeke (BK) 10u45 9u45 Annick BK
Zo 1.03.15 Ardooie 12u30 11u30 Koen www.flac.be uitslag
Zo 08.02.15 Lokeren 12u30 11u30 Johny www.avlo.be Uitslag
Za 31.01.15 Deinze (PK) 10u30 9u40 Benny www.acdeinze.be Uitslag
Zo 18.01.15 Schellebelle 12u30 11u30 Johny www.rcgent.be Uitslag
Zo 11.01.15 Maldegem 12u30 11u30 Johny www.acmeetjesland.be Uitslag
Zo 04.01.15 Diksmuide 12u30 11u30 Zelfstandig www.macw.be Uitslag
Zo 28.12.14 Rieme 12u30 11u30 Johny www.asrieme.be Uitslag
Zo 7.12.14 Oudenaarde 12u30 11u30 leen www.kasvo.be uitslag
Zo 23.11.14 Zele 12u05 11u15 Matthijs Info uitslag
Zo 16.11.14 Deinze 11u30 10u40 Annick Info uitslag
Zo 09.11.14 Aalter 12u30 11u30 Koen Info Uitslag
Zo 19.10.14 Oefencross Zomergem 13u30 12u30 Ann VD Info Uitslag
Zo 12.10.14 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Koen Info

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
zo 31.08.2014 Gent Interregio 14u 13u Info Uitslag
za 23.08.2014 Aalter Funhappening 13u
za 05.07.2014 Oudenaarde Interregio 14u 13u www.kasvo.be Uitslag
za 28.06.2014 Lokeren PK piste 10u 9u Edwin info Uitslag
za 14.06.2014 Maldegem Jeugdmeeting 14u 13u Geen www.acmeetjesland.be Uitslag
za 7.06.2014 Deinze (piste aalter) Jeugdmeeting 14u 13u Geen www.acdeinze.be Uitslag
za 17.05.2014 Rieme Interregio 14u 13u www.asrieme.be Uitslag
zo 10.05.2014 Aalter Interregio 14u 13u Thijs www.halestra.be Uitslag
za 26.04.2014 Maldegem Interregio 14u 13u Jo www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 20.04.2014 Maldegem BVV jongens
enkel pup/min
14u 13u Koen Zie mail Uitslag
za 19.04.2014 Ertvelde BVV meisjes
enkel pup/min
14u 13u Kris Zie Mail
za 12.04.2014 Deinze Interregio 13u30 12u30 www.acdeinze.Be Uitslag
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 09.03.14 Wachtebeke (BK) 10u15 9u15 Kurt BK Uitslag
Zo 23.02.14 Ardooie 12u30 11u30 Jolien www.flac.be Uitslag
Zo 09.02.14 Lokeren 12u30 11u30 Koen(-Ann) www.avlo.be Uitslag
Zo 02.02.14 Schellebelle(PK) 10u30 9u30 Thijs www.rcgent.be Uitslag
Zo 26.01.14 Veurne 12u30 11u30 www.macw.be Uitslag
Zo 12.01.14 Maldegem 12u30 11u30 Sam www.acmeetjesland.be Uitslag
Zo 29.12.13 Rieme 12u30 11u30 Koen www.asrieme.be Uitslag
Zo 1.12.13 Oudenaarde 12u30 11u30 Jo www.kasvo.be Uitslag
Zo 24.11.13 Zele 12u15 11u15 Sam www.aczele.be Uitslag
Zo 17.11.13 Deinze 11u40 10u40 Jo www.acdeinze.be Uitslag
Zo 10.11.13 Aalter 12u30 11u30 Koen zie website Uitslag
Zo 03.11.13 Zwijnaarde 12u30 11u30 Jo www.kaag.be Uitslag
Zo 20.10.13 Oefencross Acme 13u30 12u30 Koen - Ann Info Uitslag
12-13.10.13 Levensloop Zie nieuwsbrief
Zo 06.10.13 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Koen--Ann Info Uitslag

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
zo 15.09.2013 Tielt meerkamp 14u 13u Zelfstandige deelname Info Uitslag
zo 01.09.2013 Gent Interregio 14u 13u Info Uitslag
zo 25.08.2013 Gentbrugge jeugdmeeting 13u 12u15 www.rcgent.be Uitslag
za 24.08.2013 Aalter Funhappening 13u
za 10.08.2013 Gent jeugdmeeting 14u 13u Zelfstandige deelname www.kaagatletiek.be Uitslag
za 06.07.2013 Oudenaarde Interregio 14u 13u Jo www.kasvo.be Uitslag
za 29.06.2013 Aalst PK piste 10u 9u info Uitslag
za 15.06.2013 Maldegem Meerkamp 14u Zelfstandige deelname www.acmeetjesland.Be Uitslag
za 08.06.2013 Deinze jeugdmeeting 14u00 Zelfstandige deelname www.acdeinze.Be Uitslag
za 18.05.2013 Rieme Interregio 14u 13u Jo www.asrieme.be Uitslag
zo 05.05.2013 Aalter Interregio 14u 13u PieterJan (- Jens) www.halestra.be Uitslag
za 27.04.2013 Maldegem Interregio 14u 13u Thijs www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 21.04.2013 Zwevegem BVV jongens 14u 13u Johan Zie mail Uitslag
za 20.04.2013 Tielt BVV meisjes 14u 13u Koen Zie Mail Uitslag
za 13.04.2013 Deinze Interregio 13u30 12u30 Thijs www.acdeinze.Be
Uitslag
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
Zo 10.03.13 Oostende (BK) 10u15 9u15 Jolien BK Oostende Uitslag
Zo 24.02.13 Uitbergen 12u30 11u30 Thijs www.vs.be Uitslag
Zo 17.02.12 Izegem 12u30 11u30 Koen www.flac.be Uitslag
Za 02.02.13 Lebbeke (PK) 10u45 9u45 Thijs www.aclebbeke.be Uitslag
Zo 20.01.13 Schellebelle 12u30 11u30 Koen-Ann www.rcgent.be Uitslag
Zo 13.01.13 Maldegem 12u30 11u30 Sam www.acmeetjesland.be Uitslag
Zo 30.12.12 Rieme 12u30 11u30 Koen-Ann www.asrieme.be Uitslag
Zo 2.12.12 Oudenaarde 12u30 11u30 Johny www.kasvo.be Uitslag
Zo 25.11.12 Zele 12u 11u Sam www.aczele.be Uitslag
Zo 18.11.12 Deinze 12u00 11u00 Johny www.acdeinze.be Uitslag
Zo 11.11.12 Aalter 12u30 11u30 Thijs-Johan zie website Uitslag
Zo 28.10.12 Zwijnaarde 12u30 11u30 Koen-Ann www.kaag.be uitslag
Zo 14.10.12 Oefencross Acme 13u30 12u30 Koen-Ann Info Uitslag
Zo 07.10.12 Oefencross Aalter 14u30 13u30 Koen-Johan-(Ann) Info Uitslag

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Ten laatste aanwezig Begeleiding Info wedstrijd
za 8.09.2012 Tielt jeugdmeeting 14u 13u Jolien Info Uitslag
zo 02.09.2012 Gent Interregio 14u 13u Jolien-Johan Info Uitslag
za 25.08.2012 Aalter Funhappening 13u
za 28.07.2012 Oudenaarde IR 14u 13u www.kasvo.be Uitslag
za 23.06.2012 Oordegem PK piste 10u 9u Johan-Ann info Uitslag
za 16.06.2012 Maldegem Meerkamp 14u Zelfstandige deelname www.acmeetjesland.Be Uitslag
za 9.06.2012 Deinze jeugdmeeting 14u00 Zelfstandige deelname www.acdeinze.Be Uitslag
za 19.05.2012 Rieme IR 14u 13u Koen-Jens www.asrieme.be Uitslag
za 12.05.2012 Aalter IR 14u 13u Johan - Thijs-Jens www.halestra.be uitslag
di 1.05.2012 Maldegem IR 14u 13u Johan-Jens www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 22.04.2012 Maldgem BVV jongens 14u 13u Johan-Thijs Zie mail Uitslag
za 21.04.2012 Tielt BVV meisjes 14u 13u Ann-Jens Zie Mail Uitslag
za 14.04.2012 Deinze Interregio 13u30 12u30 Thijs-Johan-Jens www.acdeinze.Be Aflossing
Uitslag
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Verzameltijdstip Verzamelplaats Begeleiding Info wedstrijd Uitslag
za 24.03.2012 Gent - jeugdvaldag 8u parking zwembad Ann
Zo 11.03.12 Oostende (BK) 10u15 8u30 parking zwembad Ann, Koen en Johan BK Oostende Uitslag
Zo 19.02.11 Izegem 12u30 10u50 parking zwembad Koen www.flac.be Uitslag
Za 04.02.12 Lebbeke (PK) 10u45 9u parking zwembad Thijs www.aclebbeke.be Uitslag
Zo 29.01.12 Uitbergen 12u30 10u50 parking zwembad Davy www.vs.be Uitslag
Zo 22.01.12 Schellebelle 12u30 10u50 parking zwembad Johny www.rcgent.be Uitslag
Zo 08.01.12 Maldegem 12u30 11u10 parking zwembad Koen www.acmeetjesland.be Uitslag
Ma 26.12.11 Rieme 12u30 10u50 parking zwembad Johan www.asrieme.be Uitslag
Zo 4.12.11 Oudenaarde 12u30 10u45 parking zwembad Thijs www.kasvo.be Uitslag
Zo 27.11.11 Zele 12u15 10u35 parking zwembad Sam www.aczele.be Uitslag
Zo 20.11.11 Deinze 12u30 11u10 parking zwembad Thijs www.acdeinze.be Uitslag
Zo 13.11.11 Aalter 12u30 11u30 omloopterrein Jolien en Johan zie website Uitslag
Zo 30.10.11 Zwijnaarde 12u30 11u parking zwembad Ann www.kaagatletiek.be Uitslag
Zo 16.10.11 Oefencross Acme 13u30 rechtstreeks Jolien - Ann www.acmeetjesland.Be Uitslag
Zo 09.10.11 Oefencross Aalter 14u30 rechtstreeks Jolien - Ann zie website Uitslag

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Verzamel tijdstip Verzamel plaats Begeleiding Info wedstrijd
za 10.09.2011 Tielt jeugdmeeting 14u Geen parking zwembad Jolien wedstrijd afgelast
zo 04.09.2011 Gent Interregio 14u Geen Jolien Info Uitslag
za 27.08.2011 Aalter Funhappening 13u Geen Thijs - Tim - Jolien
zo 21.08.2011 Rieme PK aflossing 14u Geen parking zwembad Thijs en Tim Info
za 30.07.2011 Oudenaarde IR 14u 12u15 parking zwembad Jolien www.kasvo.be Uitslag
za 25.06.2011 Rcgent PK piste 10u 8u30 parking zwembad Wendy en Ann info Uitslag
za 21.05.2011 Rieme IR 14u 12u15 parking zwembad PieterJan www.asrieme.be Uitslag
za 14.05.2011 Aalter IR 14u Geen Wendy en PJ www.halestra.be uitslag
zo 1.05.2011 Maldegem IR 14u 12u40 parking zwembad Thijs www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 17.04.2011 Oostende BVV jongens 14u 12u10 parking zwembad Ann Zie mail Uitslag
za 16.04.2011 Waregem/Zwevegem BVV meisjes 14u 12u10 parking zwembad Ann Zie Mail Uitslag
za 9.04.2011 Deinze Interregio 13u45 12u20 Parking Zwembad Wendy www.acdeinze.Be Aflossing
Uitslag
zo 27.03.2011 Gent Jeugdvaldag 9u30 8u parking zwembad Ann Thijs Wendy
Datum Waar Begin
Wedstrijd
Verzameltijdstip Verzamelplaats Begeleiding Info wedstrijd Uitslag
Zo 13.03.11 Oostende (BK) 10u15 8u30 parking zwembad Ann en Thijs BK Oostende Uitslag
Zo 27.02.11 Diksmuide 12u30 10u40 parking zwembad Ann www.macw.be Uitslag
Zo 20.02.11 Izegem 12u30 10u50 parking zwembad Wendy www.flac.be Uitslag
Za 05.02.11 Deinze (PK) 10u45 9u15 parking zwembad Thijs en Wendy www.acdeinze.be Uitslag
Zo 30.01.11 Uitbergen 12u30 10u50 parking zwembad Ann www.vs.be Uitslag
Zo 23.01.11 Schellebelle 12u30 10u50 parking zwembad Ann www.rcgent.be Uitslag
Zo 09.01.11 Maldegem 12u30 11u10 parking zwembad Thijs www.acmeetjesland.be Uitslag
Zo 26.12.10 Rieme 12u30 10u50 parking zwembad Wendy en Thijs www.asrieme.be Uitslag
Zo 5.12.10 Oudenaarde 12u30 10u45 parking zwembad Pieterjan www.kasvo.be Uitslag
Zo 28.11.10 Zele 12u15 10u30 parking zwembad Thijs www.aczele.be Uitslag
Zo 14.11.10 Deinze 12u30 11u10 parking zwembad Thijs en Tim www.acdeinze.be Uitslag
Zo 07.11.10 Aalter 12u30 11u30 omloopterrein PieterJan en Tim zie clubblad/website Uitslag
Zo 31.10.10 Zwijnaarde 12u30 11u parking zwembad Thijs - Ann www.kaagatletiek.be Uitslag
Zo 17.10.10 Oefencross Acme 13u30 rechtstreeks Jolien - Ann www.acmeetjesland.Be Uitslag
Zo 10.10.10 Oefencross Aalter 14u30 rechtstreeks Jolien - Ann Zie clubblad Uitslag

Datum Waar Titel Begin
Wedstrijd
Verzamel tijdstip Verzamel plaats Begeleiding Info wedstrijd Uitslag
zo 19.09.2010 Aalter Funhappening 14u rechtstreeks
za 11.09.2010 Tielt 14u rechtstreeks Ann Uitslag
zo 5.09.2010 Rieme Interregio 14u 12u15 parking zwembad Thijs www.asrieme.Be Uitslag
za 28.08.2010 Maldegem 14u 12u40 parking zwembad Jolien www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 22.08.2010 Lokeren PK estafette 14u 12u parking zwembad Thijs Uitslag
za 21.08.2010 Aalter 14u rechtstreeks Jolien info Uitslag
za 31.07.2010 Oudenaarde Interregio 14u 12u15 parking zwembad Tim www.kasvo.be Uitslag
za 26.06.2010 Acw PK 10u 8u parking zwembad Ann www.acwaasland.be Uitslag
za 12.06.2010 Deinze 14u 12u35 parking zwembad Thijs www.acdeinze.be Uitslag
vr 21.05.2010 Jeugdloop Maria-Aalter rechtstreeks
za 08.05.2010 Aalter Interregio 14u rechtstreeks (13u) Wendy - PieterJan www.halestra.be Uitslag
za 24.04.2010 Maldegem Interregio 14u 12u35 parking zwembad Ann www.acmeetjesland.Be Uitslag
zo 18.04.2010 Nieuwpoort BVV jongens 14u 11u50 parking zwembad Ann Zie clubblad Uitslag
za 17.04.2010 Roeselare BVV meisjes 14u 12u10 parking zwembad Ann Zie clubblad Uitslag
za 10.04.2010 Deinze Interregio 13u45 12u20 parking zwembad Thijs en Jolien www.acdeinze.Be Uitslag




Datum Waar Begin
Wedstrijd
Verzameltijdstip Verzamelplaats Begeleiding Info wedstrijd Uitslag
Za 31.10.09 Zwijnaarde 12u30 11u parking zwembad Ann www.kaagatletiek.be Uitslag
Zo 08.11.09 Aalter 12u30 Geen Geen Thijs en Tim www.halestra.be Uitslag
Zo 15.11.09 Deinze 12u30 11u10 parking zwembad Tim en Ann www.acdeinze.be Uitslag
Zo 22.11.09 Zele 12u15 10u30 parking zwembad Ann www.aczele.be Uitslag
Zo 6.12.09 Oudenaarde 12u30 10u45 parking zwembad Pieterjan en Ann www.kasvo.be Uitslag
Zo 27.12.09 Rieme 12u30 10u50 parking zwembad Thijs en Ann www.asrieme.be Uitslag
Zo 03.01.10 Zottegem 12u30 10u50 parking zwembad Wendy en Ann www.zottegematletiek.be Uitslag
Zo 10.01.10 Maldegem 12u30 11u10 parking zwembad Pieterjan en Ann www.acmeetjesland.be Uitslag
Zo 31.01.10 Uitbergen 12u30 10u50 parking zwembad Thijs www.vlierzelesportief.be Uitslag
Za 06.02.10 Ninove (PK) 10u15 8u25 parking zwembad Jolien en Thijs www.atletiekvita.be Uitslag
Zo 14.02.10 Izegem 12u30 10u45 parking zwembad Jolien en Ann www.flac.be Uitslag
Zo 28.02.10 Lebbeke 12u30 10u40 parking zwembad Thijs en Ann www.aclebbeke.be Uitslag
Zo 14.03.10 Oostende (BK) 10u15 8u40 parking zwembad Thijs en Jolien www.lottocrosscup.be Uitslag